fbpx

Pozycjonowanie stron www

Jedno z najbardziej skutecznych działań reklamowych dla twojej strony. Dobrze przeprowadzone pozycjonowanie strony w Google przyniesie długofalowe korzyści.

Pozycjonowanie stron www może skutecznie podnieść ruch organiczny

Czy jest pozycjonowanie stron www ?

Pozycjonowanie stron www ma za zadania sprawić, aby Twoja witryna była widoczna w wyszukiwarce. Najczęściej bo około 90% użytkowników Internetu w Polsce używa wyszukiwarki Internetowej Google. To właśnie wszystkie działania, które tworzę skupione są wokół tej wyszukiwarki.

W pozycjonowaniu strony www bardzo ważną rolę spełnia dobrze przeprowadzony audyt i optymalizacja kodu strony internetowej. Oczywiście samo pozycjonowanie może być przeprowadzane również bez tych w/w zabiegów, jednak skuteczność i wyniki mogą zostać znacząco obniżone. W moich usługach pozycjonowania stron www oferuję przede wszystkim :

  • Pozycjonowanie ogólne (skuteczny marketing internetowy bez zasięgu geograficznego)
  • Pozycjonowanie lokalne (frazy skupione na miejscowościach, regionach np. pozycjonowanie stron Olsztyn)
  • Pozycjonowanie long-tail (pozycjonowanie na tzw. długi ogon – skuteczna technika w przypadku np. sklepów internetowych)

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Samo pozycjonowanie sklepów internetowych wiąże się z długofalowym procesem. Jest to spowodowane najczęściej ofertą asortymentu i ilością wygenerowanych podstron witryny internetowej.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pozycjonowania stron www to zapraszam do kontaktu. Na pewno znajdziemy wspólny mianownik i zobaczysz jak Twoja strona internetowa odbija się od dna. Jeśli chcesz omówić kwestę pozycjonowania stron www to nic nie stoi na przeszkodzie aby umówić się na spotkanie.

SEO BLOG

Zapoznaj się z nowościami z branży SEO i zobacz co nowego jest na blogu

seo copywriting
SEO copywriting – co to jest?

Pisanie tekstów pod SEO, czyli tak zwany seo copywriting niewątpliwie stanowi dosyć atrakcyjną formę zarabiania pieniędzy. Jednocześnie nie należy jednak...

google moja firma
Jak poprawnie dodać firmę do Google Maps?

Firma w Google Maps brzmi dla Ciebie jak magia? Nie ma co się martwić, gdyż dodanie naszej działalności wraz...

pozyskiwanie linków
Jak pozyskiwanie linków wpływa na pozycjonowanie?

Pozyskiwanie linków zewnętrznych z wysoko notowanych stron to z pewnością ważny, o ile nie kluczowy element skutecznego pozycjonowania witryny....

algorytm wyszukiwania
Zaawansowane operatory wyszukiwania – kontra – algorytm wyszukiwania

Operatory wyszukiwania, a szczególnie zaawansowane operatory wyszukiwania mają pomagać w przeprowadzeniu dość prostej czynności. Jednak chcąc uzyskać oczekiwane efekty...

SEO BLOG