fbpx
662050685 kontakt@dolp.pl

MARKETING INTERNETOWY

Pozycjonowanie stron internetowych

Jedno z najbardziej skutecznych działań reklamowych dla twojej strony. Dobrze przeprowadzone pozycjonowanie strony w Google przyniesie długofalowe korzyści

Pozycjonowanie stron www może skutecznie podnieść ruch organiczny

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron www ma za zadania sprawić, aby Twoja witryna była widoczna w wyszukiwarce. Najczęściej bo około 90% użytkowników Internetu w Polsce używa wyszukiwarki Internetowej Google. To właśnie wszystkie działania, które tworzę skupione są wokół tej wyszukiwarki.

W pozycjonowaniu strony www bardzo ważną rolę spełnia dobrze przeprowadzony audyt i optymalizacja kodu strony internetowej. Oczywiście samo pozycjonowanie może być przeprowadzane również bez tych w/w zabiegów, jednak skuteczność i wyniki mogą zostać znacząco obniżone. W moich usługach pozycjonowania stron www oferuję przede wszystkim :

  • Pozycjonowanie ogólne (skuteczny marketing internetowy bez zasięgu geograficznego)
  • Pozycjonowanie lokalne (frazy skupione na miejscowościach, regionach np. pozycjonowanie stron Olsztyn)
  • Pozycjonowanie long-tail (pozycjonowanie na tzw. długi ogon – skuteczna technika w przypadku np. sklepów internetowych)

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Samo pozycjonowanie sklepów internetowych wiąże się z długofalowym procesem. Jest to spowodowane najczęściej ofertą asortymentu i ilością wygenerowanych podstron witryny internetowej.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pozycjonowania stron www to zapraszam do kontaktu. Na pewno znajdziemy wspólny mianownik i zobaczysz jak Twoja strona internetowa odbija się od dna. Jeśli chcesz omówić kwestę pozycjonowania stron www w Olsztynie to nic nie stoi na przeszkodzie aby umówić się na spotkanie.

SEO BLOG

Zapoznaj się z nowościami z branży SEO i zobacz co nowego jest na blogu